Pasaulio futbolo čempionatas 2014 m. - kaip vyko rungtynės Bosnija ir Hercegovina - Iranas

Bosniečiai galutinį žaidimą neteko prieš paskutinį žaidimąšansai tęsti kovą Pasaulio čempionato atkrintamosios stadijoje. Tačiau europiečiai planavo laimėti bent vieną rungtynę turnyre. Paskutinis jų varžovas buvo Irano komanda, kuri, prieš perduodant trečiąjį turo F grupėje, pergalės atveju turėjo teorinę galimybę tęsti kovą futbolo mundialijos atkrintamosios stadijos metu.

Bosnijos komanda atrodė stipresnėvardai. Bent jau daugelis Bosnijos futbolo žaidėjų žaidžia gerai žinomuose Europos klubuose. Iranai atrodo kur kas labiau kuklūs. Galbūt tai iš anksto nustatė Bosnijos teritorinį pranašumą.

Europiečiai aktyviau pradėjo rungtynes. Edinas Dzeko jau per pirmąsias minutes turėjo tam tikrą akimirką, tačiau jis negalėjo pasiekti vartų iš palankios padėties. Bosnijos puolėjas šį tikslą užbaigė šiek tiek vėliau. Po dvidešimt trijų minučių žaidimas, Dzeko įskriejo tiesiai į Irano žaidėjo tikslą iš lauko už baudos aikštelės ribų. 1 - 0 vadovavo europiečiams.

Pirmosios pusės Irano komanda gali būti nustatytaPavojingas smūgis į Bosnijos vartai. Shojaei minutę po to, kai Iranas praleido kamuolį, pavojingai permušė į vartus. Irano komandai nepakanka rezultato pasiekti.

Pirmoji pusė susitikimo baigėsi minimaliu Bosnijos pranašumu 1: 0.

Antroje pusėje bosniai padidino pranašumą. Po to, kai Irano žaidėjai savo pusėje laukė klaidos, europiečiai suvaidino derinį, kuris baigėsi kitą tikslą užfiksuoti. Gerbiamas pianichas 59-tą minutę. Po to rungtynių nugalėtojo tikslą jau buvo lengva numatyti.

Tačiau iraniečiai nepaliko lauko be savo tikslo. 82-oji minutė Reza Guchanneghad uždarė perdavimo iš kairiojo šono Irano ataką. 2 - 1 vis dar vykdo Bosnijos. Iranas turi galimybę nugalėti bent lygį, tačiau taip nebuvo.

Visos Irano futbolo ir gerbėjų viltisįveikė Obadijos Vrsayevicho tikslą, kuris iš karto pasiekė tikslą, kurį įmušė irranai. Europos gyventojų spartus išpuolis lėmė tai, kad 83-ą minutę rezultatų suvestinėje rezultatas buvo 3 - 1 Bosnijai.

Bosnijos taurė laimėjo pirmąją ir paskutinę pergalę Brazilijos taurės čempionate, o iraniečiai užėmė pirmąjį ir vienintelį turnyro tikslą. Dabar abi komandos eina namo.