1 patarimas: įspūdžiai, susiję su antrojo futbolo mundialja raundo rungtynėmis Brazilijoje

Pasaulio čempionatas Brazilijoje palaipsniui įgauna pagreitį. Daugelis gerbėjų buvo liudininkai įdomioms rungtynėms antrojo Mundialo turo, kuriame buvo keletas pojūčių.

Pojūčiai antrojo turo rungtynėse pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje

Pagrindinis įspūdis antrojo turo rungtynėseFutbolas "mundiale" Brazilijoje gali būti vadinamas galutiniu Italijos ir Kosta Rikos nacionalinių komandų susitikimo rezultatu. Pirmieji kvarteto D grupės etapo europiečiai parodė labai gerą futbolą, sumušę anglų kalbą. Savo ruožtu Kosta Rikanai tapo pagrindiniu mundialo pradžios pojūčiu. Jie įveikė stiprią Urugvajaus komandą. Tačiau niekas negalėjo atspėti, kad Kosta Rika taip pat įveikė Italiją. Galutinis susitikimo rezultatas buvo 1 - 0 Centrinės Amerikos atstovams. Sensacingas yra ne tik rezultatas, bet ir pats italų žaidimas. "Costa Ricans" neleido Italijos rinktinės žaidėjams parodyti visą savo klasę. Italai atrodė labai balti ir nepatogūs konkurentų fone. Dėl šios pergalės Kosta Rika užtikrino išeitį į turnyro atkrintamąsias vietas iš mirties grupės.

Jausmingus rezultatus galima patikimai priskirtirungtynės varžovų Rusijos komandos grupėje. Antrojo turo metu Alžyras nugalėjo Pietų Korėją su rezultatu nuo 4 iki 2. Jei mes manome, kad po pirmojo pusmečio afrikiečiai baigėsi 3 - 0, tad Alžyras gali susidaryti įspūdį apie labai stiprią komandą. Galbūt, kalbant apie žaidimo organizavimą, Alžyrečiai yra tikrai geri, tačiau jų sudėtis paplitusiose futbolo sirgalėse yra mažai žinoma. Bet kokiu atveju niekas nesitikėjo tokios pergalės prieš subalansuotą Korėjos komandą.

Dėl sensacingų rezultatų antrojo turo mundialyaapima gesinimo atkreipia į grupės G. rungtynes ​​nuo žaidimo Vokietija - Gana ir Jungtinėse Amerikos Valstijose - Portugalija baigėsi tą patį kelią - 2 - 2. Labai tikėtina, kad kažkas nepakankamai Ghanaians ar amerikiečiai, tačiau tik nedaugelis galėjo prognozuoti, kad jie atneš tiek daug problemų grandai Europos futbolo. Komanda Portugalija nerizikuoja išeiti iš grupės. Ir jau galima priskirti prie vienos iš pagrindinių pojūčių turnyro.

Patarimas 2: 2014 m. Pasaulio futbolo čempionato 1/8 finalas: Nyderlandai - Meksika

Birželio 29 d. Fortalezoje įvyko trečioji futbolo federacijos 1/8 finalo rungtynės. Buvo nacionalinių komandų Nyderlandai ir Meksika.

Niderlandy - Meksika_

Nyderlandų ir Meksikos rungtynės davė gerbėjams įvairias emocijas. Galima manyti, kad žaidimas tarp varžovų buvo vienas iš dramatiškiausių futbolo "mundialya" rungtynių.

Susitikimas prasidėjo geru greičiu. Ir meksikiečiai pergudravo savo varžovą. Verta paminėti, kad CONCACAF zonos atstovai atrodė geriausiai beveik visuose pagrindiniuose futbolo aspektuose. Olandai paprastai naudojosi ilgais pervedimais į priekinę liniją, o tai nieko nereiškia.

Pirmasis pusmetis pasirodė esąs pavojingų galimybių rezultatas, nors jis išlaikė Meksikos dominavimo ženklą.

Antroji susitikimo pusė prasidėjo naudaMeksikiečiai. Palyginti su pirmąja susitikimo pusė, vienintelis skirtumas yra tas, kad žiūrovai sutiko su įvarčiais. 48-osios minutės jau antrojo pusmečio pradžioje meksikiečiai padarė tai, kas jau nebėra jausmas, bet reguliarumas. Giovani dos Santos smūgiavo iš toli už baudos aikštelės ir pasiuntė kamuolį į neto olandų vartus. 1 - 0 vedė Meksiką. Tai buvo nusipelnęs. Nyderlandų žaidėjai nebevyko tokio putojančio tauriojo futbolo, kurį olandų gerbėjai galėjo žiūrėti grupės rungtynes. Jau pirmoje atkūrimo stadijoje "Van Galu" komanda susidūrė su labai organizuota komanda.

Meksika davė iniciatyvą europiečiams po toįmušė įvartį Olandai turėjo du siaubingus šansus pasiekti tikslą, tačiau meksikiečių Ochoa vartininkas buvo nesuderinamas. Susitikimas jau baigėsi. Ji liko žaisti šiek tiek daugiau nei penkias minutes, įskaitant konpensirovannoe metu. Tačiau Meksika negalėjo turėti pranašumo. Olandijos įpuolis vis tiek atnešė rezultatą.

88-ąją minutę po to, kai buvo pateiktas kamuoliukas, grįžo į Sneijderį, kuris smūgiuoja tiesiai į meksikiečių vartų kampą. Paskutinę minutę europiečiai lygina rezultatą - 1 -1.

Galutinis atėjo per kelias minutes - nuo 94-os į rungtynių teisėjas įsakė baudą smūgį į meksikiečių vartus. Kamuolys atvyko į Klas-Jan Huntelar, kuris įmušė įvartį.

Nyderlandai nepavyko, jie išsiveržėpaskutinis susirinkimo protokolas. Dabar olandai laukia savo oponento ketvirtfinalio, kuris bus pora Kosta Rika - Graikija nugalėtojas. Meksikiečiai labai gaila. Tai buvo nuostabi komanda žaidimui, kuris buvo malonu žiūrėti. Centrinės Amerikos atstovai sudarė bendrovę su Čilais - šios komandos siunčiamos namo.